FLOW – nauja A++ klasės erdvė verslui centriniame Vilniaus verslo rajone (ang. Central business district – CBD).

Tai erdvė, kurioje kuriama ypatinga darbo atmosfera, atsigręžiama į darbą kaip patyrimą, skiriamas išskirtinis dėmesys darbuotojų savijautai.

Čia kasdien dirbti motyvuoja panoraminiai vaizdai į Vilniaus senamiestį bei Neries upę. Čia naujiems iššūkiams išjudina pulsuojantis Konstitucijos prospektas. Čia daugiau dėmesio savijautai, įkvėpimui ir aktyviam judėjimui.

FLOW įtvirtina standartą mieste, kaip turėtų atrodyti XXI a. darbo vieta.

Sveikatingumas

Nuo erdvės priklauso darbuotojo savijauta, minčių ir veiksmų kokybė bei veržlumas, dėl to verslo centre išskirtinis dėmesys skiriamas gerai darbuotojų savijautai tiek darbo metu, tiek poilsio akimirkomis. Darbuotojų sveikatinimui įrengtas druskų kambarys su muzikos ir šviesos terapija, kūno atpalaidavimui ir jėgų atgavimui – masažo kabinetas. Darbuotojai kasdienį tonusą ir gerą savijautą palaikyti gali naudodamiesi geriamojo vandens stotele.

Druskų kambarys
Masažo kabinetas
Geriamojo vandens stotelė
Tvarumas

Verslo centras FLOW pastatytas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM – jam siekiama gauti BREEAM OUTSTANDING (liet. išskirtinis) įvertinimą. Siekiant minimalizuoti taršą pasirinktos vietos gamintojų statybinės medžiagos, o dalis jų – pagamintos iš antrinių žaliavų. Įdiegtos pažangios inžinerinės sistemos, atitinkančios WELL standartą, užtikrina komfortą ir sveiką būvį bei energetinių resursų mažinimą. Verslo centrui aptarnauti pasirinkta žalioji energija iš nepriklausomo energijos tiekėjo.

BREEAM OUTSTANDING
A++ energinė klasė
Atliekų rūšiavimas
Individuali vėdinimo ir drėkinimo sistema
Aplinką tausojantis LED apšvietimas
Lokacija

FLOW erdvė verslui – didžiausiame verslo rajone Vilniuje – Konstitucijos pr. (Lvivo g. 21A). Čia įsikūrę viešbučiai, restoranai, bankai, parkai, sporto klubai, prekybos centrai, turgus ir mokymosi įstaigos, tad reikiami objektai pasiekiami pėsčiomis.